Egyedi honlapok készítése
Kérdése van?
+36 70 316 6559

Álláslehetőségek

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően folyamatosan várjuk az új munkatársakat az alábbi két fő területre:

Grafikus

Elvárások:

  • Gyors fejlődési készség
  • Önnáló munkavégzés
  • Friss diploma

Feladatok:

  • grafikai, tipográfiai koncepciók, cégarculati elemek készítése
  • offline és online promóciós anyagok tervezése
  • kiadványtervezés, tördelés
  • grafikai anyagok nyomdai előkészítése, és kivitelezésének menedzselése
  • egyeztetés a megrendelővel, koordinálás és határidőre való teljesítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitott, fiatalos, innovatív, lelkes csapat

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Jelentkezz önéletrajzzal és elképzelt nettó órabérrel az info@egyedihonlapkeszites.hu e-mail címen, vagy hívd a +36 70 316 6559 telefonszámot.

Marketinges

Elvárások:

Feladatok:

  • Közösségi oldalak kezelése (Facebook, Twitter, Google+)
  • Közösségi kampányok kezelése
  • Google Adwords kampányok kezelése
  • Marketing szövegírás
  • Hírlevelezés

  • versenyképes jövedelem, kafetéria

  • Tatabánya

Jelentkezz önéletrajzzal és elképzelt nettó órabérrel az info@egyedihonlapkeszites.hu e-mail címen, vagy hívd a +36 70 316 6559 telefonszámot.

Kérdése van? Visszahívjuk!

Kérjük, adja meg telefonszámát, és kollégáink rövid időn belül visszahívják Önt megadott elérhetőségén.

Kérjük, pipálja ki az alábbi mezőt!

Kiemelt akcióink

19.000 Ft kedvezmény

Újonnan rendelt weblapjainkhoz „Kezdő Marketing” csomagot adunk ajándékba.

Weblap csomagjaink »

39.000 Ft kedvezmény

„Profi” webáruház csomagunk most jelentős kedvezménnyel rendelhető.

Webáruház csomagjaink »

Partnereink

Számítógép szerviz és oktatóközpont

Kövessen minket a Facebookon!