Egyedi honlapok készítése
Kérdése van?
+36 70 410 1763

Álláslehetőségek

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően folyamatosan várjuk az új munkatársakat az alábbi két fő területre:

Grafikus

Elvárások:

  • Gyors fejlődési készség
  • Önnáló munkavégzés
  • Friss diploma

Feladatok:

  • grafikai, tipográfiai koncepciók, cégarculati elemek készítése
  • offline és online promóciós anyagok tervezése
  • kiadványtervezés, tördelés
  • grafikai anyagok nyomdai előkészítése, és kivitelezésének menedzselése
  • egyeztetés a megrendelővel, koordinálás és határidőre való teljesítése

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitott, fiatalos, innovatív, lelkes csapat

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Jelentkezz önéletrajzzal és elképzelt nettó órabérrel az info@egyedihonlapkeszites.hu e-mail címen, vagy hívd a +36 70 410 1763 telefonszámot.

Marketinges

Elvárások:

Feladatok:

  • Közösségi oldalak kezelése (Facebook, Twitter, Google+)
  • Közösségi kampányok kezelése
  • Google Adwords kampányok kezelése
  • Marketing szövegírás
  • Hírlevelezés

  • versenyképes jövedelem, kafetéria

  • Tatabánya

Jelentkezz önéletrajzzal és elképzelt nettó órabérrel az info@egyedihonlapkeszites.hu e-mail címen, vagy hívd a +36 70 410 1763 telefonszámot.

Kérdése van? Visszahívjuk!

Kérjük, adja meg telefonszámát, és kollégáink rövid időn belül visszahívják Önt megadott elérhetőségén.

*Elfogadom az oldal szerződési feltételeiben és az adatvédelmi tájékoztatóban foglaltakat.

Kérjük, pipálja ki az alábbi mezőt!

Tanuljon meg programozni!

Adunk hozzá egy ajándék kupont!

Teljesen az alapoktól indulva, 330 változatos és kreatív példán sajátíthatja el a programozást.

  • Vizsgára vagy érettségire készül?
  • Műszaki egyetemre jár?
  • Esetleg az alapoktól kezdené?

Programozz Te is mesterfokon!

A munkafüzetek 12 év oktatási tapasztalata és egyedi tanítási módszerek alapján készültek!

Kuponkód: PM-MSj4tAdb

Kattintson az 1.000 Ft-os kedvezményért! »

Kövessen minket a Facebookon!

Facebook oldalunk